فروش بهار نارنج خشک سرت شده

بهار نارنج خشک سرت شده به صورت برگ برگ آماده جهت پخت مربا و سایر مصارف در این مرکز فروش به صورت عمده در تمام طول سال به فروش می رسد.
به شکوفه های سفید رنگ درخت نارنج که در فصل بهار بر روی این درخت شکوفا می شود، بهار نارنج می گویند. این محصول بسیار خوش عطر و هنگام تبدیل به مربا بسیار خوش طعم است. این شکوفه ها در شیراز و مناطق اطراف آن اکثرا در فروردین ماه و اوایل اردیبهشت از درختان نارنج جمع آوری می شود که پس از خشک کردن باید تسویه و تمییز کرد.
محصول جمع اوری شده در ابتدا به صورت درهم است. به دلیل اینکه یک محصول باغی است که اکثرا از زیر درخت جمع می شود، طبیعتاً دارای کاسبرگ، برگ، خاک، کلوخ و گاهی درصدی کود است. ما در این مرکز در چندین مرحله به صورت دستی و با استفاده از وسایل مخصوص بهار نارنج را تمیز و یا به اصطلاح سرت می کنیم. در سرت کردن تمام ضایعات، پرچم و کاسبرگ ها این شکوفه های نارنج گرفته می شود.

بهار نارنج
چنانچه از تولید کنندگان و کارخانه جات تولید مربا هستید به محصول کاملا سرت شده و برگ برگ بهار نارنج برای پخت مربا نیاز دارید، و چنانچه از تولید کنندگان عرقیات و کارگاه های عرق گیری هستید علاوه بر نوع سرت شده می توانید از قسمت پرچمی آن برای تولید عرق بهار نارنج بهره ببرید که به نسبت از قیمت کمتری نیز برخوردار است.
ما در جهرم فارس همواره سعی کرده این تا در تمام طول سال سفارشات مشتریان خود را تأمین و عرضه کنیم. بنا به کیفیت محصول و نوع نیاز مشتری قیمت بهار نارنج فرق می کند. بهار مرکبات، بهار نارنج خالص سرت شده، بهار به حال خود، بهار مرکبات درهم، پرچمی بهار جزو انواع این محصول است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما