قیمت لیمو عمانی سفید درجه 1

هدف ما در این مرکز فروش تولید لیمو عمانی سفید درجه 1 به شکل سنتی و عرضه آن در بازار بر اساس قیمت بدون واسطه در تمام طول سال است.

لیمو عمانی سفید درجه 1 می تواند از گزینه های مطرح در زمینه استفاده در صنایع غذایی، داروئی، ادویه جات و … باشد، این محصول با قیمت روز مناسب با کیفیت خود توسط بازار فروش لیموندا عرضه می شود.

علل بسیاری در خواص لیمو عمانی وجود دارد که آن را به یکی از موارد پراستفاده مردم بخصوص در پخت انواع غذاها قرار داده است.

از این موارد می توان، به عطر و طعم آن اشاره کرد که تکمیل کننده طعم تمام خورشت های سنتی مانند قورمه سبزی، قیمه و بخصوص آبگوشت از قدیم تا الان بوده است.

در کنار خوشمزگی لیمو عمانی باید به دارا بود خواص بسیار فراوان آن برای درمان و پیشگیری از بیماری ها، مانند: پایین آورنده چربی خون با کاهش کلسترول، فشار خون بالا، تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان سرما خوردگی، بهبود بیماری های گوارشی، افزایش اشتها و تسکین سردرد اشاره کرد.

لیمو عمانی سفید

لیمو خشک را به وسیله آسیاب به صورت پودر لیمو تبدیل کنید و همیشه از آن به عنوان یکی از ادویه جات خوشمزه، معطر و ضروری برای بدن در پخت انواع غذاها، خورشت ها و سوپ ها بهره ببرید.

بهترین روش خشک کردن لیمو همان گونه سنتی آن است که به شکل طبیعی و آفتاب خشک بوده، خاصیت این نوع لیمو ها نسبت به لیمو هایی که به روش صنعتی خشک شده اند بیشتر است.

اکثر مردم و مشتریان می دانند که لیمو عمانی یا لیمو خشک پوست نازک و به اصطلاح پوست کاغذی ترشی بالا و بدون تلخی است. ارائه عمده این محصول و همکاری با فروشگاه های زنجیره ای، شرکت های دارویی، تولید کننده گان ادویه جات و پرک لیمو افتخار ما در بازار است.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما