قیمت خرید و فروش لیمو خشک و محصولات آن

لیموندا تنها سایت اختصاصی مربوط به فروش لیمو خشک و محصولات مربوط به آن با قیمت مناسب از مبدأ تولید با کیفیت دلخواه جهت خرید در سراسر کشور و در دسترس همگان است.
لیمو خشک محصول اولیه و اصلی در این مرکز است که جهت خرید و فروش به صورت عمده عرضه می گردد. از دیگر محصولات عرضه شده مربوط به آن می توان به پرک و گرد لیمو اشاره نمود.
این مرکز پخش با استقرار در جهرم و داشتن فروشگاه اینترنتی طبق سفارش ارائه شده؛ پیش فاکتور صادر و بر اساس قرارداد طرفین و رسید واریزی مشتری بار را به صورت عمده و خرده ارسال می نماید.
محصول لیمو عمانی که در این مکان می توانید خریداری کنید کاملا از نوع با کیفیت ایرانی به ویژه لیمو خشک جهرم است.

لیمو خشک. پرک. پودر لیمو

پرک و گرد لیمو عمانی
لیمو خشک پس از تسویه و سرت شدن به سه نوع درجه یک، ریز آسیابی، ترک خورده یا شکسته تقسیم می شود. این مرکز علاوه بر اینکه هر سه نوع لیمو خشک را به صورت عمده عرضه می کند، با توجه به سفارش مشتری از نوع لیمو آسیابی بدون ضایعات اقدام به تولید گرد یا پودر لیمو و از نوع لیمو ترک خورده و شکسته اقدام به تولید پرک لیمو درجه یک می نماید. قبل از آسیاب کردن لیمو باید تمام لیمو خشک های ضایعاتی را از آن جدا می شود تا گرد لیمو تلخ نشود.
چنانچه خود تولید کننده اید می توانید لیمو خشک اولیه آن را با کیفیت مورد نظر از ما تهیه کنید. در صورتی که واحد پخش و فروشید می توانید با دادن سفارش به ما پودر و پرک لیمو عمانیمورد نظر خود را آماده خریداری کنید.
بهترین نوع پودر و پرک لیمو عمانی در این واحد از لیمو خشک پوست کاغذی سفید و بدون تلخی تولید می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما