پخش عمده لیمو عمانی زرد روشن ایرانی

پخش عمده لیمو عمانی زرد یا به اصطلاح روشن بدون واسطه در این مرکز تولید و انجام می شود. فروش لیمو عمانی محصول فصل جدید با قیمت روز و مناسب با کیفیت آن در سراسر کشور ارائه می شود.
لیمو عمانی زرد یا روشن از نظر کیفیت عطر و طعم از بهترین نوع لیمو خشک های دنیاست که این محصول در ایران تولید می شود. برخی این محصول را از نظر رنگ لیمو خشک سفید یا زرد می نامند در اصل بخاطر داشتن رنگ روشن پوست آن است.
این محصول با کیفیت لیمو خشک ایرانی به لحاظ داشتن ترشی بالا بدو تلخی و پوست نازک کاغذی نسبت به تمام لیمو خشک های خارجی و وارداتی ارجحیت دارد.
مرکز فروش لیموندا تحت نظارت شرکت بازرگانی آذرخش سیر ایرانیان واقع در جهرم به مرکزیت در یکی از قطب های عمده تولید کننده این محصول توانسته است در تمام طول سال بهترین نوع لیمو عمانی روش جهرم را در سراسر کشور و بازارهای صادراتی عرضه کند.
پخش لیمو عمانی اعلا جهرم
چنانچه از بازاریان و تجار لیمو خشک باشید به کیفیت محصول این شهر واقف هستید. ما محصول لیمو خشک جهرم را در کیفیت اعلا درجه یک، آسیابی ریز، درجه دو ترک، گرد لیمو و پرک لیمو روشن به فروش می رسانیم.
لیمو عمانی و گرد لیمو
تولید لیمو عمانی درهم
لیمو در این مرکز ابتدا به صورت درهم و عمده خشک می شود، این محصول در کارگاه به صورت دستی با دستگاه های مخصوص سرند و دستچین می شود؛ پس از اینکه لیمو های ضایعاتی، تلخ و دوده ای از آن گرفته شد مطابق با سفارش مشتری و بازار هدف سرت و دسته بندی می شود.
لیمو عمانی سفید
لیمو عمانی سفید را در کیفیت درشت لوکس، درجه یک، ترک و شکسته درجه 2، ریز پودری باب آسیاب و درهم از طریق تماس با ما به قیمت مناسب روز سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما